Людям служи!

04-11-2015 Ця остання фраза з фільму «Пропала грамота», знятого за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя (режисер: Борис Івченко, автор сценарію: Іван Драч) стала лейтмотивом чергового засідання міського Клубу бібліотекарів, що відбувся сьогодні у приміщенні Національної спілки письменників України.

На зустріч із бібліотекарями прийшов український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч, Герой України Іван Драч, доктор філологічних наук, професор, літературознавець, письменник Анатолій Ткаченко, поет, прозаїк, драматург, заступник Голови Київської організації НСПУ Вале́рій Герасимчук.

На початку зустрічі керівник Клубу бібліотекарів письменник Василь  Фольварочний згадав добрим словом письменницю і бібліотекаря Ольгу Страшенко та письменника Романа Лубківського, які нещодавно пішли із життя. Присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Іван Федорович Драч поділився із аудиторією найновішими поезіями, як завжди оригінальними і самобутніми, в яких майстерно змальовано картини нашого сьогодення. Його твори як сонячне світло для спраглих душ. Анатолій Ткаченко, основним колом наукових зацікавлень якого є питання теорії літератури і який є автором  літературно-критичних праць   портрети «Іван Драч: Нарис творчості» (1988), «Іван Драч: Поет, кінодраматург, політик» (2000), зачитав та проаналізував низку віршів Івана Драча, серед них – поезію «Крила».

Валерій Герасимчук розповів про значення творчості Івана Драча. Про його твори, що фіксують життя в кожному слові та є спробою докричатися до зір, достукатися до кожної людини.