Бізнес та фінанси

Новини фінансових
ринків
Актуальна інформація у сфері фінансового права, статистики, економіки України, Росії та світу. Систематичне оновлення інформації. Авторизований доступ до інформаційних ресурсів
Фінансовий ринок
України
Фінансовий ринок України: український фінансовий портал
Фінансова група
“ТАС”
Інформація про фінансову групу, новини
Український фінансовий порталІнформаційно-аналітичний блок, що пропонує щоденні новини та огляди фондового ринку України
Національний банк УкраїниІсторія створення Національного банку України. Інформація про монети, банкноти старого та нового зразків, опис і фотографії. Посилання на сторінки банків України, представлені в Інтернеті. Поточний курс гривні до основних світових валют.
“Інфінсервіс”, інформаційне агентствоРізноманітна фінансова інформація: курси валют, підсумки торгів на біржах, огляди фінансових ринків, огляди валютного та фондового ринків, прес-релізи фінансових інститутів, огляди економічної преси, ділові новини. Графіки зміни фінансових інструментів.
Фондова біржаНайбільший організатор торгів цінними паперами і основне джерело інформації по фондовому ринку України для міжнародних інвесторів.
“Кінто”, інвестиції та
цінні папери
Інформація про компанію, її діяльність, акціонерів та партнерів. Перелік послуг. Щоденні новини та аналітичні матеріали, які висвітлюють стан фондового ринку України. База даних угод починаючи з 1996 року.