Онлайн-курс у формі корисних порад (лайфхаків), що допоможе опанувати базові теоретичні знання з української мови, виробити навички успішної мовленнєвої комунікації та підготуватися до складання ЗНО. Курс складається із 16 тем, тестових та відкритих завдань, допоміжних матеріалів та супроводжуючого інтерактивного конспекту на платформі EdEra Books
Цей проєкт пропонує вивчати мову через різні інструменти: блог, вправи, диктанти. Також є змога перевірити свій текст та виявити граматичні, лексичні та орфографічні помилки.
Цей підручник дає змогу опрацьовувати теоретичну частину, а потім перейти до практичної, аби успішно засвоїти викладену теорію. Щобільше, підручник містить інтерактивне тестування.
Курс складається з 14 лекцій та розрахований на 6 тижнів. Тут можна ознайомитись з основними розділами мовознавства, фонетики та орфографії. Поповнити своє мовлення новою лексикою, зокрема фразеологізмами.
Курс створено на основі Українського правопису 2019 року. Тут можна ознайомитися з новаціями, які запроваджені новим правописом, вивчити чи повторити базу української мови: звуки й букви, орфографію, пунктуацію.
Львівський національний університет імені Івана Франка на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки із залученням науково-педагогічних працівників філологічного факультету пропонує безоплатний практичний онлайн-курс «Українська мова: основи успішної комунікації». Курс призначений для всіх (незалежно від віку та рівня освіти), хто має намір удосконалити навички використання української мови для забезпечення основних потреб щодо розгорнутого спілкування у повсякденних ситуаціях.
Курс для тих, хто нарешті наважився подолати мовний бар’єр та розвинути навички спілкування українською у побуті. Курс складається з відеоуроків і конспектів, проміжних тестів та творчих завдань.
Курс складається з відеоуроків і конспектів до них, проміжних тестових вправ і загального тесту, матеріал яких відповідає елементарному рівню знань, умінь та навичок (А1, А2). Одним із складників є форум, де учасники курсу можуть спілкуватися українською.
Кожен урок передбачає опанування лексичного мінімуму з конкретної теми та однієї з граматичних тем, що може бути засвоєна на відповідному рівні.
Ресурс поєднує теорію та практику. Саме тут ви можете закріплювати вивчений матеріал на практиці. Навчальні завдання об’єднані в блоки. Якщо відповідь неправильна, користувач отримує застереження та починає спочатку. Кількість спроб необмежена.
Курс допоможе відкрити українську мову з її усіма складовими: суржиком, афоризмами, лайкою. У п’яти модулях автори розповідають про страх помилок і як з ним боротися, діляться досвідом видатних українців, які перейшли на українську та лайфхаками. Після кожної лекції передбачено практичне завдання. Завдяки курсу ви наблизитеся до мети опанувати рідну мову.
Довідник з українського слововживання Марії Волощак рекомендують всім, хто вивчає мову, незалежно від рівня знань. Онлайн-ресурс – це оцифрована книжка, яка створена, щоб позбутися граматичних помилок та кальки з російської.
Не впевнені як правильно пишеться слово? Просто почніть його писати у пошуковому рядку!
Місячний курс із переходу на українську, де учасники щодня отримують завдання та навчальні матеріали, що допомагають подолати мовний бар’єр. Учні беруть участь у вебінарах та розмовних клубах.
Оцифрований «Словник української мови», відомий як СУМ-11. Це 11-томник, виданий протягом 1970–1980 років. І перший в історії тлумачний словник української мови, який є базовою основою для всіх інших тлумачних словників.
Українські тлумачні словники. З ними ви завжди будете знати точне тлумачення того чи іншого слова, електронні словники дозволять вам стати обізнанішим, причому безкоштовно. Окрім того словники слів допоможуть вам орієнтуватися в філософії, бухгалтерії та інших дисциплінах.
Платформа, на якій розміщений офіційний словник синонімів української мови. За допомогою цього сайту ви зможете не тільки уникнути повторів й тавтологій в тексті, а й збагатити свій лексичний запас.
В українській мові більше півмільйона слів. Вивчити їх усі неможливо, але значно розширити словниковий запас допоможуть прислів’я, приказки, казки та пісні. Вони і є основою ресурсу.