Оголошуємо акцію на підтримку бібліотеки новими книжками

В умовах, коли основні сили йдуть на підтримку ЗСУ, бібліотеки обмежені в можливостях придбавати нові книжки, про які голосно заявляють на книжкових ярмарках, в інформаційному просторі,  і які щоденно запитують наші користувачі. Цього року за кошти, виділені з бюджету міста, кожна бібліотека для дорослих в середньому може придбати 17-20  нових книжок.

В умовах відсутності фінансування на придбання книжок у 2022 році, обмеженого фінансування у 2023 році, бібліотека змушена звернутися з проханням про благодійну допомогу книжками.

Для проведення  бібліотерапевтичної,  реабілітаційної діяльності через організацію ресурсних психологічних зустрічей, організовуючи заходи з вивчення  української мови, поглибленого вивчення творів української  і світової літератури, бібліотекам потрібні нові книжки, бо вони необхідні чисельній аудиторії наших читачів.

Читання відволікає. Воно допомагає абстрагуватися від жахливої реальності й постійного потоку новин та бодай на деякий час забути про війну.

Читання стимулює пізнання. Деякі книжки – з історії, філософії, культури та політики – допомагають краще відрефлексувати те, що відбувається в Україні зараз.

Книжки допомагають поглибити знання про становлення нашої нації, зрозуміти, які були передумови й причини кривавої війни, а часом навіть і заспокоїтися.

Читання зберігає психічне здоров’я. Час за книжкою допомагає знизити тривожність, сфокусуватися на моменті тут і зараз та навіть краще спати. Читання знижує стрес.

Читання додає сил і витримки. Особливо це стосується книжок, які описують події, схожі на ті, що переживають зараз українці.

Читання нагадує, що життя триває. Психологи радять за можливості повертатися до звичних ритуалів. І читання – одна з тих активностей, яка доступна зараз усім. Але не усі мають матеріальну можливість купувати книжки.

Якщо маєте українську  книжку, яка після прочитання стоїть на вашій домашній полиці, принесіть її у бібліотеку на вулицю Олександра Кониського, 83-85, або зателефонуйте 0681393141 і ми самі приїдемо по неї.

Якщо вам зручніше переслати новою поштою, надсилайте на поштове відділення 358  тел.: 0685283814.

ДІЛА ДОБРИХ ОНОВЛЯТЬСЯ, ДІЛА ЗЛИХ ЗАГИНУТЬ!