Презентація книги Ольги Корнюшиної

Модератор Інна Алексанян 15 березня провела онлайн-презентацію дебютної книги Ольги Корнюшиної «37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи».

Про книжку:

Ця книжка не про буддизм як релігію. Вона про те, як буддійські практики змінюють наш стан і допомагають у бентежні часи. Як переживати втрати й не чіплятися за минуле? Як реагувати на плітки та несправедливість? Чи може регулярна практика зробити нас спокійнішими і доброзичливішими? Як давати раду емоціям? Чому допомога іншим покращує наше самопочуття? Про це й розповідає авторка. Вона пропонує 37 кроків, спроможних змінити наш психологічний стан і ставлення до життя. В основі кожного кроку — буддійська мудрість, підкріплена історіями із власного досвіду та паралелями зі сфер психології, самодопомоги та нейронаук.

Про автора:

Ольга Корнюшина – науковиця, перекладачка, коучка. Отримала ступінь PhD із хімії в Університеті штату Юта. Із 2004 року практикує тибетський буддизм. Пройшла насичений професійний шлях — від хімічної лабораторії, дисертації, проєктної роботи й дослідницької діяльності у виробничій компанії до роботи HR та коучингу.

Ця книга для всіх, хто проходив крізь лихі часи і шукає дієві методи для подолання цього шляху.

Отже, якщо ви зацікавлені в даній книзі та хотіли б дізнатись більше про її авторку, запрошуємо вас проглянути відеозапис презентації та прийти до абонементу бібліотеки й взяти цю книгу додому.