Проєкт “Майстерня звуку”

Відділ літератури з питань мистецтв започатковує новий творчий проєкт «Майстерня звуку». 13 вересня відбудеться перша зустріч:  «Електроакустична  лабораторія, київський контекст».

Теми зустрічей різноманітні: електроакустична  лабораторія: київський контекст, а також цикли концертів, лекцій, майстерень, присвячених електроакустичній музиці, її практиці, теорії й історії.

«Електроакустична музика: київський контекст» – перша подія Майстерні.

Говоритимемо про становлення української електроакустичної музики, її важливі постаті та події.

Модератор зустрічі: композиторка Алла Загайкевич — відома українська композиторка. Авторка численних музикознавчих статей, володарка багатьох ґрантів і нагород. Поєднує роботу в академічних концертних жанрах (симфонічна, камерна, електроакустична музика, камерна опера, опера «Вишиванний») та в сучасних мультидисциплінарних проєктах (аудіо-візуальні інсталяції, перформанси, музика до кінофільмів і театральних вистав).

За допомогою музики ми можемо висловити тендітні й швидкоплинні речі, що належать до внутрішнього світу людини, які, можливо, й зовсім неможливо виразити. Музика сама і є змістом, тому її мова – універсальна. Про це та трохи інше почуємо на електроакустичних концертах музикантів – Алла Загайкевич та музиканти української електроакустичної асоціації.

Відділ літератури з питань мистецтв Публічної бібліотеки Лесі Українки за адресою: вул. Велика Житомирська, 4.