Проєкт  “Я Є!”

Проєкт  «Я Є!» в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки – це психологічна робота, перш за все, спрямована на покращення відчуття контролю життя та самоефективності працівниками Бібліотеки в час травматичного воєнного сьогодення. Практично продемонструвати кожному цінність  феномену життя та розширити індивідуальну  компетенцію самопізнання, самодопомоги,  продуктивного самоствердження – це основна ідея проєкту.                                

«Я Є»так зможе сказати той, хто наразі усвідомлює себе у своєму житті, хто ідентифікує Я-концептуальні потреби, такі, як вибір сенсів, соціальну активність тощо.

Допомогти собі контролювати незручні стани, навчитись правильно проживати травмуючі ситуації та уникнути посттравматичних проявів – це ті практичні навички, що першочергово отримує кожен учасник проєкту.

Форма роботи – тренінгова та індивідуальна. Тренінги проводяться в малих закритих групах за визначеним планом,  носять стабілізаційну, навчаючу та підтримуючу мету. Індивідуальні зустрічі з психологом відбуваються за запитом.

Теоретична частина матеріалу проєкту  викладається в соціальній мережі на публічних сторінках Бібліотеки. Також впроваджуватимуться  можливості психологічної допомоги користувачам  Бібліотеки.

Наші тренінги у межах співпраці з Благодійним фондом “Мрію жити”:

Перша зустріч