Стріткод. Олександр Кониський

Віднині на фасаді бібліотеки красиво розташувався стріткод з авторським портретом  Олександра Кониського, на честь якого було перейменовано вулицю.

«Великий захисник українського в часи заборон, послідовний самостійник. Перекладач та письменник, який подарував нам слова духовного славня «Молитва за Україну» та першу найзмістовнішу біографію Кобзаря. Ідейний натхненник створення НТШ у Львові. Речник українського літературного слова та публіцистики. Педагог, який виховав першу генерацію українських громадських діячів. Професійний адвокат. Найактивніший громадський діяч та журналіст, який усе життя відстоював окремішність української та російської культур» –  більше інформації про Олександра Кониського ви можете дізнатися за посилання: https://streetcode.com.ua

@Стріткод: історія на кожному кроці

Дякуємо зовсім новому україноцентричному проєкту «Стріткод: історія на кожному кроці” від ГО “Історична Платформа”, який спрямований на заповнення прогалин історичної пам’яті українців за допомогою виготовлення та встановлення на фасадах будинків табличок із авторськими ілюстраціями та QR-кодами,що ведуть на платформу з інформаційною довідкою, на чию честь названа вулиця.

А коли побачите стріткод:

💫Зробіть фото і запостіть з хештегом #стріткод_київ

💫Відскануйте QR і читайте про постать з назви вулиці на сайті streetcode.com.ua

Проект в соцмережах:
https://www.facebook.com/streetcodeua
https://www.instagram.com/streetcodeua/