Публічна бібліотека імені Лесі Українки та благодійний проєкт із вивчення української мови НУМО запускають Мовний клуб НУМО.
Коли?
Щопонеділка о 17:30 (старт — 21 жовтня)
Де?
Краєзнавчий відділ Публічної бібліотеки імені Лесі Українки (вул. Володимира Винниченка, 16) + платформа Zoom для охочих приєднатися онлайн.
Що ми пропонуємо?
- Щотижневі заняття з української мови в затишному бібліотечному просторі наживо (і паралельно в Zoom онлайн);
- Телеграм-чат для спілкування та звʼязку;
- Цікаве й продуктивне навчання з кваліфікованою викладачкою.
Щоб долучитися до Мовного клубу, заповніть, будь ласка, форму реєстрації.
Модераторка Клубу — Ангеліна Олійник, випускниця Навчально-наукового інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка. В 2024 році здобула ступінь магістра філології (спеціальність: «Українська філологія та західноєвропейська мова»; кваліфікації: викладач ЗВО, редактор літературний). У різні роки посідала призові місця на Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Викладачка благодійного курсу НУМО та дописувачка соцмереж проєкту. Викладачка української для дорослих і дітей, українців та іноземців. Літературна редакторка, авторка проєкту «Мовомавка: нотатки філологині». Дипломантка Всеукраїнського конкурсу малих прозових форм імені Василя Стефаника (2024).
НУМО — навчаємо української мови онлайн — благодійний проєкт, заснований 2022 року Анною Заворотною, випускницею КНУ імені Тараса Шевченка. Основна діяльність — безплатні уроки української мови для всіх охочих та збір благодійних внесків на потреби українського війська.
Приєднуйтеся до Мовного клубу й нумо вдосконалювати українську з НУМО!
Розмовна студія «Жива українська» – для осіб, які перебувають в установах виконання кримінальних покарань і виявили бажання вивчати розмовну українську онлайн. Стартує з 1 вересня 2023 року відповідно до угоди з Департаментом з питань виконання кримінальних покарань у межах проєкту «Видима бібліотека».
Відповідно до обраної теми, у програму занять входитиме:
– пізнавальна бесіда на тему зустрічі, підготовлена бібліотекарем;
– інтерактивне спілкування на тему зустрічі, коли засуджені намагатимуться українською, з допомогою бібліотекаря, розповісти, що їм відомо на тему заняття;
– прочитання бібліотекарем уривка тексту з художнього твору на тему зустрічі, визначення і розбір незрозумілих їм українських слів, пошук пояснень незрозумілим словам.
Орієнтовні теми: українська пісня, українська кухня, гетьмани України, українські письменники, тощо.