Нові надходження від УІК

01.02.2022

Книжки серіїЗнамениті українці”

Шануй мудрість, а не золото. 
(Мелетій Смотрицький)

Книги серії «Знамениті українці» від Українського інституту книги – це книги про українців, які творили світову історію. Про людей, які своїм прикладом змогли розвинути навички відстоювання власних ідей та поглядів, надихнути до позитивного погляду на світ.

Кожна історія героя – це яскравий приклад сильної особистості. Цікаві факти біографій захоплюють. Історії найяскравіших українських особистостей реальні й унікальні. Ми впевнені, що книги зацікавлять читача.

20.01.2022

КНИЖКОВІ ЗЛОДІЇ

Війна велася не тільки на полі бою. Важливішою була війна зі свідомістю людей, і велася вона за допомогою книг. Багато написано про злочини нацистів: гетто, табори смерті, газові камери і знущання над людьми. А в книзі «Книжкові злодії» Андерс Ріделл показує ще один вид війни – пограбування і знищення бібліотек у Парижі, Римі, Амстердамі, Вільнюсі, Салоніках, Берліні, Веймарі, Мюнхені і багатьох інших містах та містечках.

Автор не лише розповідає про викрадення і знищення мільйонів книг, але й намагається пояснити причини. Книга змушує по-новому побачити як історію війни, так і історію книжок.

 

11.01.2022

Читання хороших книг – це розмова
з найкращими людьми минулих часів,
і до того ж така розмова, коли вони
повідомляють нам лише свої найкращі думки.
Рене Декарт

Лідери, що змінили світ

21.12.2021

Книги – кораблі думки, що подорожують по хвилях часу
і обережно несуть свій дорогоцінний вантаж
від покоління до покоління.
Ф. Бекон

Етнографія Карпат. Карпатська спадщина

15.12.2021

Єдине, що вам потрібно знати,
це розташування бібліотеки.
Альберт Ейнштейн

Нові книжки від Українського інституту книги очікують на зустріч зі своїми читачами в читальній залі Публічної бібліотеки імені Лесі Українки.

Приходьте! Знайомтеся з книгами й читайте їх! І ви неодмінно отримаєте задоволення від того!

10.12.2021

Без пристрасті до книжки людині
недоступні культура сучасного світу,
інтелектуальне й емоційне вдосконалення.
В. Сухомлинський

Найкращі книжки сучасної світової літератури, отримані від Українського інституту книги, чекають на зустріч зі своїми читачами у читальній залі Публічної бібліотеки імені Лесі Українки.