Виховання з любов’ю

07.02.2022

Народження дитини – поворотний момент в житті людини, що перевершує за значимістю всі інші: одруження, перехід на нову роботу і навіть смерть когось із близьких. При одній лише думці про те, що доведеться звикати до зовсім нового життя, вже стає страшно. Книги, які сьогодні пропонує вашій увазі відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю», містять прості, практичні та розумні поради, які допоможуть сім’ям упоратися з труднощами першого року батьківства та виростити щасливих і здорових малюків.

Хогг, Т. Таємниці мами, що добре спить. Про сон, годування і спілкування з малюком від народження до дитячого садка : [пер. з англ.] / Трейсі Хогг, Мелінда Блау. Київ : Центр учбової літератури, 2020. – 558 с.

Хогг, Т. Чого хоче ваш малюк? : [пер. з англ.] / Трейсі Хогг, Мелінда Блау. Київ : Центр учбової літератури, 2019. – 314 с.

За допомогою порад Трейсі Хогг, всесвітньо відомого експерта з догляду за новонародженими, вам буде легше зрозуміти характер своєї дитини, навчитися спілкуватися з нею і стати для свого малюка найкращим другом. Схема виховання і розвитку дитини, запропонована автором книги, будується на чіткому дотриманні режиму дня, який повинен включати в себе чотири дії: годування, активність, сон, вільний час для мами. Саме в такій послідовності. Кожному з етапів присвячені окремі розділи, в яких Трейсі пропонує різні поради залежно від віку дитини, її характеру й темпераменту. Для кожного періоду життя малюка наведені труднощі, з якими найчастіше стикаються батьки, а також надано прості та ефективні способи їх подолання. Дотримання режиму зробить життя у вашій родині злагодженим і внесе передбачуваність, якої так потребує ваш малюк. Усі поради Трейсі гранично практичні і доступні кожному, а пропоновані нею прийоми виключно дієві – можливо, тому, що її підхід заснований на шанобливому ставленні до новонароджених, нехай маленьких, але особистостей. Це книга для всіх батьків і тих, хто чекає поповнення в родині.

Чекаємо вас у відділі абонемента!
Фото взяті з мережі Інтернет.

24.01.2022

У кого є діти, той, напевно, стикався з проблемою, коли малі не хочуть їсти. Тож візьміть у нас книгу, яка стане в нагоді батькам, дідусям і всім, хто опікується дітьми.

Процес годування, прийому їжі дитиною для багатьох сімей – актуальна, болюча тема, оскільки і для дітей, і для їхніх батьків звичайний обід буває стресовою ситуацією, яка травмує психіку. Дехто свято вірить, що чим більше дитина з’їсть, тим здоровішою буде, що кожна ложка каші, навіть насильно «втрамбована», дасть користь, зміцнить здоров’я.

Книга, яку сьогодні пропонує відділ абонемента в рубриці «Виховання з любов’ю», допоможе батькам знайти потрібний індивідуальний підхід до режиму харчування своєї дитини.

Гонсалес, К. Моя дитина не хоче їсти. Як перетворити годування в насолоду : [пер. з ісп.] / Карлос Гонсалес. Київ : Сварог, 2020. – 192 с.

Центральна ідея книги досвідченого педіатра і батька трьох дітей Карлоса Гонсалеса – не змушувати дитину їсти. Ніколи, ні з якої причини і ні за яких умов. Автор на основі суворих наукових даних показує, що в різні періоди життя потреба в їжі у дітей різна. Педіатр пояснює, як правильно трактувати стандарти зросту і ваги, якими користуються лікарі; дає рекомендації про грудне вигодовування, введення прикорму; про те, як організувати життя і побут родини так, щоб їжа приносила дитині задоволення, а не перетворювалася в щоденне нервування для всієї сім’ї.

За допомогою цієї книги ви зможете навчити дитину прислухатися до «голосу» свого організму та довіряти йому. Нехай дитина сама вирішує, що, коли, скільки їстиме, а від чого відмовиться. Зрозуміймо нарештів кожної людини, зокрема й у дитини, своє відчуття голоду. Комусь, щоб на­сититися, потрібний повний обід з трьох страв, а інші можуть вдовольнитися одним смачним яблуком.

Якщо ви вагітні, або у вас ще зовсім маленька дитина, або ви роздумаєте про другу дитину і не хочете повторювати колишніх помилок при годуванні дітей – ця книга для вас!

Вона є у відділі абонемента.
Фото взяті з мережі Інтернет.

Архів 2021